Кошик
1 відгук
ПП «РА-КУРС ПЛЮС»
+380 (48) 700-48-89
+380 (67) 531-40-40
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

Повернення та обмін товарів належної якості провадиться Компанією згідно із Законом «Про захист прав споживачів» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12) протягом 14 днів з моменту отримання товару покупцем. (не відноситься до гарантійних випадків) Компанія може відмовити споживачу в обміні та поверненні товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12), якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF). Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю сторін.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner